Menu

Takim Selami – Spasovska

26/04/2023 by

Takim Selami - Spasovska

          Drejtori i Byrosë për Metrologji, realizoi takim pune me profesoreshën e nderuar Hristina Spasevska e cila është Kryetare e Këshillit  Metrologjik të Byrosë për Metrologji. Këshilli Metrologjik është organ këshilldhënës i Byrosë për Metrologji, i cili i jep përkrahje në pjesën e legjislacionit, si dhe metrologjisë shkencore dhe industriale.
Drejtori Selami dhe kryetarja Spasevska u dakorduan për bashkëpunim konstruktiv, të sinqertë dhe produktiv, i cili do të ndihmojë Byronë, në zhvillimin e mëtutjeshëm të këtij institucioni shumë të rëndësishëm për vendin dhe qytetarët. 

Switch The Language
  Scroll Up

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com