Menu

Соопштение одземени возила

02/04/2015 by

Во просториите на Бирото за метрологија, на 02.04.2015 година се одржа состанокот помеѓу претставници на Бирото за метрологија,  Министерството за внатрешни работи и Агенцијата за управување со одземен имот. Целта на состанокот беше координација помеѓу наведените институции во врска со постапката на  проверка на возилата кои се одземаат по пат на судски одлуки, а се наоѓаат во Агенцијата за управување со одземен имот.

Switch The Language
  Scroll Up

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com